Sletová kolekce už je v prodeji!

Designově zajímavé i vtipné suvenýry si jako upomínku na XVI. všesokolský slet můžete objednat na adrese www.obchodsokol.cz. Na e-shop se dostanete i ze sokolských sletových stránek slet.sokol.eu.

Trička, láhve, hrnky, deštníky, sportovní tašky, šátky, propisky, bloky, náramky nebo placky – celkem jedenadvacet různých druhů suvenýrů můžete zakoupit ve sletovém obchodě na internetu. Zajímavé a originální předměty mají design od grafického studia Najbrt, které je také autorem sletového plakátu. I na suvenýrech je použita grafika založená na značkách pro nácvik sletových skladeb, doplněná o vážně i méně vážně pojatá sokolská hesla. Nákupem si navíc nejen pořídíte hezkou vzpomínku, ale i podpoříte dobrou věc – výtěžek z prodeje bude použit na podporu XVI. všesokolského sletu.

Objednání probíhá jako u klasického e-shopu, včetně e-mailového potvrzení o objednávce a informací o stavu zpracování.  Vybrané zboží je možné si buď nechat zaslat (přes Českou poštu nebo GLS) nebo vyzvednout osobně v Praze v provozovně firmy Aba v ulici U Pergamenky nebo v sokolské prodejně v Tyršově domě na Újezdě. Vybrat si můžete i způsob platby – na dobírku, kartou, převodem na účet nebo při osobním odběru hotově.

Přejeme hodně zábavy se sletovou kolekcí!