Česká obec sokolská bude od 18. do 24. 9. 2017 každý den po celé republice představovat různé cvičební, sportovní a kulturní aktivity. Akce je součástí projektu XVI. všesokolský slet v roce 2018.

Zábava, cvičení, diagnostika, nové pohybové trendy, osvěžení pro tělo i ducha – to je projekt Sokol spolu v pohybu.

Celkem je přihlášeno 94 akcí a počet účastníků nejspíše přesáhne 10 500. Pondělí je věnováno aktivitám pro seniory, úterý je den pro nejmenší děti a rodiče, středa je ve znamení dne zdraví a spolupráce s handicapovanými, čtvrtek je věnován výkonnostnímu sportu a v pátek ožijí sokolovny Nocí sokoloven. Na víkend připravujeme zábavné akce a soutěže pro celé rodiny. Sokol spolu v pohybu je součástí ročního projektu XVI. všesokolský slet 2018.

KOMPLETNÍ SEZNAM VŠECH AKCÍ NAJDETE ZDE.

Podívejte se na MAPU, kde všude měl letos projekt Spolu v pohybu zastoupení.

Noc sokoloven

V roce 2017 se NS uskuteční v pátek 22. září 2017, opět ji bude pořádat Vzdělavatelský odbor ČOS.

Jednoty, které se chystají opět připojit, ale i noví zájemci se více informací dočtou v manuálu pro jednoty.

Informace pro pořadatele

Vytvořte si vlastní plakát akce Sokol spolu v pohybu.

1) nejprve si přečtěte NÁVOD    😄
2) soubor k uložení do PC v programu PowerPoint (spolu_v_pohybu_sablona_plakat_a3) na tvorbu plakátu
3) IKONY k uložení ke tvorbě plakátu     👍

Diplomy za účast ke stažení v černobílé verzi a barevné verzi. Před tiskem nezapomeňte upravit text v přepisovatelných polích.

Certifikáty Sokol spolu v pohybuPro naše seniory: Zásobník testů a doporučených cvičení pro věkovou kategorii 60+      Metodické listy a záznamový arch