Vyšlo prosincové číslo Sletového magazínu

/ / AKTUALITY, Uncategorized
Vyšlo prosincové číslo Sletového magazínu s novou dávkou zpráv o přípravách XVI. všesokolského sletu a lidech, kteří vytvářejí tvoří sletový program a zajišťují jeho organizaci.

Hlavním tématem posledního Sletového magazínu v roce 2017 je ohlédnutí za nácvičnými srazy hromadných skladeb, které probíhaly v září a říjnu. Své postřehy magazínu sdělil náčelní ČOS Petr Svoboda i i autorky a autoři některých skladeb. Skladatel Zdeněk Barták, který je hudebním dramaturgem sletu, přiblíží, jaká specifika přináší úprava hudby pro hromadné skladby. Dozvíte se také, jak pokračují přípravy na Sokol Gala v O2 Aréně, jak proběhla premiéra hry Naši furianti v podání sokolského Divadla pod Petřínem nebo jak se na slet připravují na Slovensku. Důležitou zprávou je i to, že XVI. všesokolský slet i Česká obec sokolská získaly generálního partnera – společnost ČEPS.

Další číslo Sletového magazínu vyjde v únoru, poté bude vycházet až do července každý měsíc.

Příjemnou zábavu!

Sletový magazín najdete zde.