V Moravských Budějovicích tančili děti i dospělí

/ / AKTUALITY
Soutěžní přehlídku pódiových skladeb a tanečních formací uspořádal o víkendu DANCE & AEROBIC  TJ SOKOL Moravské Budějovice. Zúčastnily se stovky diváků i účinkujících.

Taneční soubory se ukázaly v 31 skladbách v 9 soutěžních kategoriích různého žánru (aerobic team, gym team, show dance, společenský tanec, street dance atd.). Na pódiu se vystřídalo na 357 jednotlivců, přihlížejících bylo kolem čtyř stovek.

Přehlídky se zúčastnily soubory ze širšího regionu, konkrétně z Třebíče, Dačic, Jindřichova Hradce, Počátků, Hrotovic, Znojma, Rájce-Jestřebí, Jakubova a samozřejmě z pořádajících Moravských Budějovice. Nešlo jen o sokoly, soutěžící byly organizováni i při Domech dětí a mládeže, školních klubech a tanečních skupinách.

Pořádající Sokolové mohli být s akcí spokojení i díky tomu, že jejich tanečnicím přiřkla porota první místa ve dvou kategoriích. Odměna ale byla nachystaná pro všechny!

Celou soutěž natáčela Česká televize a reportáž z akce si můžete pustit na ČT SPORT v sobotu 14.4. v 15:35 v Sokolském zpravodaji. Záznam celé akce najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=pFNusri1U8k.