Hledáme dobrovolníky pro pomoc s organizací pódiových vystoupení

/ / AKTUALITY
Chcete být součástí výjimečné sportovní akce a kulturní akce s dlouhou tradicí? Máte chuť užít si XVI. všesokolský slet 2018 jinak než před televizní obrazovkou? Hledáme právě vás!

Organizační tým pódiových vystoupení hledá 30 dobrovolníků pro pomoc s organizací a hladkým průběhem pódiových vystoupení během XVI. všesokolského sletu 2018.

>>> přihlaste se zde <<<<<<

Pódiová vystoupení budou probíhat na Staroměstském náměstí, Malostranském náměstí, před obchodním centrem Eden a v Tyršově domě. Předpokládáme účast jak českých, tak zahraničních účastníků.

Dobrovolníkům zaručujeme odpovědnou a různorodou práci v menším kolektivu, v přátelské atmosféře.

K týmu se můžete připojit na celý týden nebo jen na pár hodin. Vše je o dohodě. Odměnou za zapojení bude dobrovolnický balíček (tričko, drobné upomínkové předměty, volná vstupenka na jedno vystoupení hromadných skladeb XVI. všesokolského sletu), setkání s dalšími podobně založenými lidmi a zkušenosti s organizací velké akce. Navíc obdržíte certifikát o účasti dobrovolníka na pódiových vystoupeních XVI. všesokolského sletu s uvedením počtu dobrovolnických hodin a plnění úkolů. Po celou dobu zapojení bude zajištěno stravování a pitný režim.

Podmínkou pro zapojení je věk minimálně 15 let, ochota pracovat v týmu a pro druhé, dobrá nálada a účast na úvodním setkání organizátorů s dobrovolníky. Předběžně se jedná o třetí sobotu v červnu (termín bude upřesněn), v rozsahu cca 4 – 6 hodin. Setkání proběhne v Praze.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na ses. Evu Řibřidovu (eribridova@sokol.eu)

Těšíme se na setkání!

Organizační tým pódiových vystoupení

 

Photo by Štefan Štefančík on Unsplash