Nesokolové chtějí po sletu do Sokola!

/ / AKTUALITY
Vlna nadšení z akcí a atmosféry XVI. všesokolského sletu zaplavila i “nesokoly”. Mnoho těch, kteří na sletu vypomáhali nebo kteří se učastnili jen jako diváci, nyní chtějí do Sokola vstoupit. A často ani není důležité, jestli byli přítomni osobně nebo tu krásu viděli jen v televizi.

„Díky tomu, že jsem vypomáhal na sletu, tak jsem se rozhodl, že se stanu Sokolem.“ „Po této jedinečné události se stávám členkou Sokola! 🙂 Doufám, že v roce 2024 na sletu vystoupí celá naše 5-ti členná rodina…“ I tak vypadají ohlasy XVI. všesokolského sletu na Facebooku. Veřejnost byla nadšená a to už se projevuje zvýšeným zájmem o členství v Sokole. Tenbto zájem byl ovšem vysoký už dávno přes sletem, takže některé sokolské jednoty (jako například ta v Roztokách u Prahy) se teď musí pořádně ohánět, aby mezi sebou mohly další bratry a sestry a přivítat.

Za každého nového sokola či sokolíka, který podpoří sokolské myšlenky jsme ale samozřejmě velmi rádi. Pozvěte i své známé, ať se k nám přidají! Skvělý průběh sletu byl tou nejlepší reklamou a byla by škoda tuto příležitost nevyužít. A vy, kteří si zjišťujete, jak se stát členem – poohlédněte se v místě svého bydliště, je-li tam sokolská jednota, případně ve vašem nejbližším okolí. Určitě vás rádi přivítají. Pomůže vám i stránka www.sokol.eu, sekce Sokol v krajích.

Takže: milí noví bratři a sestry – vítejte v Sokole! Nazdar!