Podívejte se na sletový program v Eden Aréně!

/ / AKTUALITY
Program obou sletových dnů, které se budou odehrávat v pražské Eden Aréně, dostal svoji finální podobu. Hromandé skladby budou podle plánu provedeny ve čtvrtek 5. a v pátek 6. července. Zkoušky na oba programy budou na stadiónu probíhat už od pondělí 2. července.

V rámci čtvrtečního programu bude pořadí skladeb následující: po slavnostním zahájení diváci uvidí Princeznu republiku, následovat bude V peřině, gymnastická koedukovaná skladba ČASPV a vystoupení hostů z Dánska. Pak opět na plochu nastoupí nějmladší cvičenci se skladbami Děti, to je věc! a Cirkus. Po Ženobraní přijdou na řadu Borci a Siluety, program uzavřou ukázky výkonnostního sportu z dílny ČOS a česko-slovenská skladba Spolu.

Skladba Spolu bude také první na řadě následující den. Jako druhé vystoupí v pátek děti se skladbami Noty a Cirkus. Pokračovat budou ženy s Cestou a pak ti úplně nejmenší se svými rodiči a prarodiči jako Méďové. Dětský program uzavře Děti, to je věc!, pak už čekají diváky v Edenu jen skladby pro dospělé – Ženobraní, Borci, Siluety a Princezna republika. Tím se program XVI. všesokolského sletu bude pomalu uzavírat a zbývá už jen slavnostní závěr…

Hromadné zkoušky na ploše Eden Arény začnou v pondělí 2. července v půl deváté ráno, jejich přesný rozpis najdete v příloze našeho článku.

XVI. VS zařazení skladeb do programů HTV