Pošlete sletovou Pohlednici Online!

/ / AKTUALITY
Nejenom pohlednice s motivy od předních českých výtvarníků mohou potěšit vaše blízké jako pozdrav ze XVI. všesokolského sletu. Díky aplikaci České pošty Pohlednice Online si můžete vytvořit i vlastní obrázek, pro který bude předlohou libovolná fotografie z vašeho mobilu nebo fotoaparátu. Ten pak budete moci odeslat jako klasickou pohlednici.

Všechno je velmi jednoduché – nejdříve si musíte stáhnout aplikaci nebo navštívit stránky pohledniceonline.cz. Fotku pak nahrajete z počítače, telefonu nebo foťáku a v aplikace můžete dodat i sezónní nebo tematický rámeček. Následně napíšete vzkaz pro adresáta jako na klasické pohlednici. Doplníte adresu, vyberete typ platby a zaplatíte.

Vše pak odešlete online přímo z webu, mobilu nebo tabletu. Česká pošta vaši pohlednici vytiskne následující pracovní den po obdržení platby na kvalitní pohlednicový papír a zajistí doručení až do schránky v ČR nebo v cizině. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení se systémy  iOS a Android. Ke stažení zdarma ji najdete na App Store i Google Play.

Přejeme šťastnou ruku!