Prodej vstupenek na hromadná cvičení v Eden Aréně zahájen!

/ / AKTUALITY
Vstupenky na hromadná cvičení XVI. všesokolského sletu v pražské Eden Aréně 5. a 6. července si můžete koupit již dnes! Jejich prodej byl spuštěn v síti Ticketportal (https://bit.ly/2Id7uxH) a ve vybraných kamenných obchodech.

Vstupenky na vyvrcholení XVI. všesokolského sletu si můžete zakoupit na jeden den v cenách 150, 250, 350 nebo 400 korun. Záleží na vybraném sektoru, mapku hlediště si můžete prohlédnout u našeho článku. Zakoupit ovšem můžete i zvýhodněný balíček na oba dny v cenách 200, 400, 550 a 650 korun. Vstupenky můžete buď vytisknout přímo doma v rámci služby Home Ticket, nebo je lze objednat a vyzvednout na prodejních místech Ticketportalu. Prodej vstupenek bude v době sletového týdne možný i přímo v Eden Aréně ve vymezených hodinách. Využít můžete i aplikaci na Facebooku České obce sokolské, na síť Ticketportalu vás navedou i weby slet.sokol.eu a sokol.eu. Lístky můžete zakoupit i bez předchozího objednání ve vybraných kamenných obchodech, jejichž seznam najdete zde: https://www.ticketportal.cz/SellingPlaces/ (stejný seznam platí i pro vyzvedávání předem objednaných vstupenek).

Ovládání aplikace Ticketportal je velmi přehledné a snadno si zde navolíte, na kdy a kolik vstupenek si chcete koupit. Z přiložené mapky si také jednoduše vyberete sektor a sedadlo, ve kterém budete chtít program sledovat. Platit můžete kartou, bankovním převodem nebo využít služeb Masterpass a MojePlatba. V kamenných obchodech lze samozřejmě platit i hotově.

„U hromadných skladeb obecně platí, že čím výše sedíte, tím lepší máte z programu vizuální zážitek. Je ale důležité říci, že choreografie většiny skladeb jsou koncipovány tak, aby stejný zážitek měli diváci na všech čtyřech stranách stadionu. Takže podle našich zkušeností jsou tribuny v Edenu v podstatě rovnocenné,“ říká náčelník České obce sokolské Petr Svoboda, který má program v Edenu na starosti.

Děti do 3 let mají vstup zdarma (bez nároku na sedadlo, takže “na klín”). Co stadion v Edenu ale neumožňuje, je vzít si sebou kočárek. Jednak jsou tu bezpečnostní důvody, jednak s kočárkem nelze vjet do hlediště a na stadionu není místo, kde by se dal kočárek bezpečně uschovat. Pokud se tedy obejdete bez kočárku, budeme se na malého diváka těšit!

Ti, kteří si pořídí permanentku na čtvrtek i pátek, uvidí oba odlišně komponované programy hromadných skladeb s různým scénickým pojetím a za rozdílných světelných podmínek.  Ve čtvrtek 5. července bude program slavnostně zahájen ve 21:00, následovat bude večerní provedení hromadných skladeb za scénického osvětlení a za účasti hostů z domova a ze zahraničí. O den později bude program zahájen již ve 14:00. Na řadě bude další série skladeb včetně těch pro nejnižší věkové kategorie a potom i slavnostní zakončení XVI. všesokolského sletu.

Přejeme krásný zážitek!