PROGRAM SLETOVÉHO TÝDNE

 

30. ČERVNA 2018  

10:30 

Promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR k poctě XVI. Všesokolského sletu v Praze

Místo

Jižní zahrady Pražského hradu „Na valech“

1. ČERVENCE 2018 1. sletový den

10:00 – 13:00

Sletový průvod Prahou

Místo

Trasa:

Ulice 28. října – Národní třída – Smetanovo nábřeží – Křižovnická ulice – nám. J. Palacha – Široká ulice – Pařížská ulice – Staroměstské náměstí

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

14:00

Mše v Chrámu Sv. Víta s prohlídkou

Místo

Chrám Sv. Víta

15:30 – 18:00

Vystoupení na pódiích

Místo

Tyršův dům

19:00

Slavnostní zahájení sletu

divadelní představení Naši furianti

Místo

Národní divadlo – historická budova

20:15

Tradiční noční výstup na Petřín

Místo

Tyršův dům
2. ČERVENCE 2018 2. sletový den

9:00 – 12:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

10:00 – 18:00

Výstava sokolských odznaků

Místo

Tyršův dům – posluchárny P2, P3

13:00 – 16:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

14:00

Loutkové představení

O čem král doma nevěděl

LS Kašpárek – T.J. Sokol Pražský

Místo

Divadlo Kampa

14:30 – 20:00

Vystoupení na pódiích

Místo

14:30 – 17:00 – Staroměstské nám.

14:30 – 16:30 – Malostranské nám.

15:00 – 17:15 – OC Eden

18:00 – 20:00 – Tyršův dům

15:00 – 17:00

Workshop

Taneční odpoledne s Helenou Peer (ČR)

Místo

OC Eden

16:00

Loutkové představení

O čem král doma nevěděl

LS Kašpárek – T.J. Sokol Pražský

Místo

Divadlo Kampa

16:40 – 17:40

Workshop

Rytmická gymnastika s IA Ollerup (Dánsko)

Místo

Tyršův dům – tělocvična T1

18:00

Přednáška

Všesokolské slety objektivem P. Koblice

Divadlo Kampa


19:00

Koncert pěveckých sborů

Česká píseň

Místo

Národní divadlo – Nová scéna
3. ČERVENCE 2018 3. sletový den

9:00 – 12:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

10:00 – 18:00

Výstava sokolských odznaků

Místo

Tyršův dům – posluchárny P2, P3

13:00 – 16:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

14:00 – 17:00

Vystoupení na pódiích

Místo

14:00 – 16:00 – Staroměstské nám.

14:30 – 16:30 – Malostranské nám.

14:30 – 17:00 – OC Eden

14:00

Loutkové představení

LS Divadélko máma a táta – T. J. Sokol České Budějovice

Místo

Divadlo Kampa

14:30 – 17:00

Workshop

Jóga s Jitkou Hilgert (ČR)

Místo

OC Eden

15:00

Divadelní představení

Přes přísný zákaz dotýká se sněhu

T. J. Sokol Podivín souboru Podiva

Místo

Národní divadlo – Nová scéna

16:00

Loutkové představení

LS Divadélko máma a táta – T. J. Sokol České Budějovice

Místo

Divadlo Kampa

18:00

Přednáška

Všesokolské slety objektivem P. Koblice

Divadlo Kampa

19:00

Sokol Gala

komponovaný sportovní program

Místo

O2 Aréna
4. ČERVENCE 2018 4. sletový den

9:00 – 12:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

10:00 – 18:00

Výstava sokolských odznaků

Místo

Tyršův dům – posluchárny P2, P3

13:00 – 16:00

Prohlídka budov Národního divadla

Pouze pro objednané skupiny

Místo

Národní divadlo

14:00

Loutkové představení

Káčátko

LS Divadélko Frydolín – T. J. Sokol Hostivař

Místo

Divadlo Kampa

14:00 – 17:00

Folklor na Piazzettě

České a moravské soubory open air

Místo

Národní divadlo - Piazzetta

14:30 – 17:00

Vystoupení na pódiích

Místo

14:30 – 16:30 – Staroměstské nám.

14:30 – 16:00 – Malostranské nám.

14:30 – 17:00 – OC Eden

16:00

Loutkové představení

Káčátko

LS Divadélko Frydolín – T. J. Sokol Hostivař

Místo

Divadlo Kampa

17:00 – 17:50

Workshop

Streetdance s Gerlev P.E & S. Ac. (Dánsko)

Místo

Tyršův dům – tělocvična T1

17:30

Slavnostní předpremiéra filmu

Dobrý život sokola Bendy

Místo Kino Lucerna

18:00

Přednáška

Všesokolské slety objektivem P. Koblice

 Místo Divadlo Kampa

18:00 – 18:50

Workshop

Parkour s Gerlev P.E & S. Ac. (Dánsko)

Místo

Tyršův dům – tělocvična T1

19:00

Večer scénického folkloru

Naše národní

Místo

Národní divadlo – Nová scéna

21:00

Setkání s lidovými muzikami

Místo

Národní divadlo – Nová scéna – Foyer
5. ČERVENCE 2018 5. sletový den

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

10:00 – 18:00

Výstava sokolských odznaků

Místo

Tyršův dům – posluchárny P2, P3

14:00

Loutkové představení

LS Pronitka – T. J. Sokol Prostějov

Místo

Divadlo Kampa

16:00

Loutkové představení

LS Pronitka – T. J. Sokol Prostějov

Místo

Divadlo Kampa

18:30 – 21:00

Mezinárodní seminář k problematice hromadných tělocvičných vystoupení

Místo

Hotel Slavia – kongresová místnost

21:00 – 23:30

I. program hromadných skladeb

Místo

Eden Aréna
6. ČERVENCE 2018 6. sletový den

9:00 – 14:00

Mezinárodní seminář k problematice hromadných tělocvičných vystoupení

Místo

Hotel Slavia – kongresová místnost

10:00 – 18:00

Výstava Národního muzea a ČOS

NI ZISK NI SLÁVU!

Místo

Tyršův dům – Michnův palác

10:00 – 18:00

Výstava sokolských odznaků

Místo

Tyršův dům – posluchárny P2, P3

14:00 – 17:00

II. program hromadných skladeb

slavnostní zakončení XVI. VS

Místo

Eden Aréna

18:00 – 21:45

Závěrečné setkání pro účastníky Sletu s kulturním programem, DJ, tančírna

Místo

Tyršův dům – nádvoří

Michnův palác

Upozornění: Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu harmonogramu.

TOP