Slet v televizi

Ani ti, kteří se  z jakýchkoliv důvodů nedostanou na všesokolský slet, nemusí přijít o zážitek z jeho sledování. Díky několika mediálním partnerstvím a zájmu médií o tuto jedinečnou událost si ho budete moci vychutnat alepsoň částečně i v klidu vašeho domova. Nebo si tak třeba i zopakovat hezké zážitky z návštěvy některé sletové akce…

Česká televize bude od 1. do 6. 7. denně vysílat sletové zpravodajství ve Sletových minutách na ČT Sport. Sletový průvod 1. července pokryje přímými vstupy v celkové délce 40 minut. 4.7. odvysílá ČT Sport ze záznamu program Sokol Gala, oba programy hromadných cvičení bude vysílat v přímých přenosech na ČT 2, resp. ČT Sport. Letošní novinkou je přímý přenos pátečního slavnostního zakončení na ČT 1.

V přímých reportážích se z Edenu budou hlásit i reportéři Českého rozhlasu. Obě média spolu s Deníkem navíc plánují bohaté zpravodajské pokrytí všech sletových událostí. Deník svým čtenářům navíc nabídne před začátkem sletového týdne speciální sletovou přílohu s řadou užitečných informací pro účastníky i návštěvníky sletového týdne.

XVI. všesokolský slet v České televizi:

Sletové minuty

Vysílání: od neděle 1.7. do pátku 6.7.2018 program ČT sport po 22:00

Sletový průvod Prahou

Vysílání: neděle 1.7.2018 program ČT sport a ČT 24 od 09:45 do 13:00 vstupy do vysílání

Sokol Gala

Vysílání: středa 4.7.2018 program ČT sport od 20:15 – záznam 90 minut (najdete na iVysílání ČT: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani )

I. program hromadných skladeb

Vysílání: čtvrtek 5.7.2018 program ČT2 od 21:00 – přímý přenos