Seznam skladeb

Seznam skladeb zařazených do I. a II. programu hromadných skladeb (5. a 6. července 2018) v EDEN Aréně

1. MÉĎOVÉ skladba pro rodiče a děti

autorky: Jitka Hrnčířová, Dagmar Toncarová

hudba: Vadim Petrov, Jaroslav Lenk – Samson, Ivan Mládek

Skladba je určena pro děti 2–5leté spolu s dospělým partnerem (rodič, prarodič apod.).

Společná hra rodičů s dětmi od nejútlejšího věku je obrazem harmonické pohybové a citové výchovy v sokolské rodině. Při ní se nejlépe děti učí rozvíjet základní pohybové vlastnosti, zvládnout přiměřené pohybové dovednosti, odstraňuje bázeň, zlepšuje kázeň, utužuje vzájemný citový vztah a radost ze společné činnosti. Plně využívá náčiní, vyžaduje spolupráci dětí s dospělým i dokonalou souhru dospělých v jednom cvičebním celku. Plyšovou hračku medvídek využívá jako polštářek, který se dá sbalit a vložit do obalu se šňůrkami (aby ho rodiče mohli mít na zádech). Dětské písně o medvědech vedou děti k radostnému pohybu a hře, kde napodobují medvíďata.

Konzultant skladby: Věra Smejkalová, vedoucí: Jitka Hrnčířová, metodik: Helena Vaňková

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: medove.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

2. NOTY skladba pro předškolní děti

autorky: Dana Uzlová, Filip Uzel

hudba: Zdeněk Barták, Michal Kocáb, Miroslav Vydlák

Veselá skladba se skládacími gumami pro předškoláky. Děti představují noty, gumy jsou jako notová osnova a cvičitelé houslový klíč. Děti na gumě skáčou, natahují ji a hrají si s ní. Velký důraz je kladen na rytmus a vzájemnou spolupráci. Pohybově je středně náročná, těžší na nácvik je manipulace s gumami.

Konzultant skladby: Věra Smejkalová, vedoucí: Dana Uzlová, metodik: Věra Smejkalová

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: noty.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkou a autorem skladby

3. V PEŘINĚ skladba pro mladší žákyně

autorky: Dagmar Fischerová, Martina Soukupová

hudba: René Rypar, Ota Váňa

Skladba V peřině je určena pro mladší žákyně od sedmi let. Svůj název získala podle stejnojmenného muzikálu, který tvoří její hudební doprovod. Dívky si tak mohou zacvičit na písničky, jejichž interprety jsou například Lucie Bílá, Jiří Mádl nebo skupina Kabát. Pro umocnění vizuálního efektu na velké ploše bylo vystoupení koncipováno jako dvojskladba: Část děvčat cvičí v choreografii čtyř celků s nízkými molitanovými kladinkami žluto-oranžové barvy a mezi nimi budou vytvářet jakousi mřížku celky dívek s bílými stuhami. Cvičení obou skupin se vzájemně doplňuje. Základní celek tvoří v obou případech osm jedinců, přičemž jednoty se mohou podle svých zájmů a možností rozhodnout, kterou část skladby budou chtít nacvičit – samozřejmě při zachování určité celkové proporcionality. Obě skupiny budou mít na sobě červený trikot s bílou aplikací, u „kladinek“ doplněný krátkými legínami, u „stuh“ sukénkou.

Konzultant skladby: Iva Pízová, vedoucí: Dagmar Fischerová, metodik: Iva Pízová

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: vperine.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

4. DĚTI, TO JE VĚC skladba pro mladší žákyně, mladší žáky

autorky: Jana Rosáková, Jana Vlčková

hudba: Jaroslav Uhlíř

Skladba je určena pro děti mladšího školního věku, pro chlapce i děvčata. Jde o skladbu s náčiním, kdy děti využívají míče a skládací žíněnky. Z textů Zdeňka Svěráka vychází pohybový obsah cvičení. Děti si hravou formou osvojí základní gymnastické, atletické a taneční dovednosti. Děvčata se naučí využít míč jako náčiní při estetickém pohybu. Všechno, co se děti naučí, se jim bude hodit v dalších letech ve cvičení oddílů sokolské všestrannosti.

Konzultant skladby: Šárka Přibylová

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: detitojevec.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

5. CIRKUS skladba pro starší žactvo

autorka: Daniela Kurečková

hudba: Zdeněk Barták, Karel Svoboda, Waren Casey, Jim Jacobs

Cirkus je skladba pro starší žactvo. Záměrem choreografie je, aby si mladí lidé zatančili, bavili se a společně vytvořili na ploše zajímavé obrazce. Nechybí prvky gymnastiky, aerobiku, zvedačky, žonglování. Diváky určitě upoutá cvičení chlapců, kteří zde předvedou mimo jiné stojky na hlavě, přemety stranou, kotouly letmo a společně s děvčaty spoustu tanečních vazeb. Děvčata se představí v prvcích sportovní i moderní gymnastiky, aerobiku. Cvičení s kamarády jim v tomto věku jistě udělá radost.

Pro diváky jsou ve skladbě překvapivé i artistické výkony. Pokud se do nácviku zapojíte, nabízí se vám několik krátkých choreografií, se kterými můžete své skupiny cvičenců v průběhu roku prezentovat. Nabízí se zde prostor v malých celcích pro kreativitu cvičitelů.

Věříme, že spojením všech častí společně vytvoříme zajímavou stadiónovou choreografii, ze které budeme mít všichni radost.

Konzultant skladby: Radka Daňková, vedoucí: Radka Daňková

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: cirkus.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkou skladby

6. SILUETY skladba pro dorostenky a mladší ženy

autorky: Eliška Karešová, Kateřina Karešová

hudba: Pepa Bolan &Mandrage

Skladba Siluety se inspiruje novým moderním tanečním směrem Hoop dance, a to tancem s obručí. Obruč je skládací, nabízí tak možnost cvičení se složenou i rozloženou obručí a tím usnadňuje její převážení a skladování. Siluety je skladba určená primárně pro dorostenky a mladší ženy, ale pohybově a fyzicky není zbytečně náročná. Po důkladném tréninku ji zvládne kdokoliv, kdo se na cvičení s obručí cítí. Hudební doprovod skladby je od pop-rockové skupiny Mandrage. Ve skladbě najdeme hned 4 písničky z jejich repertoáru, včetně nejznámější „Hledá se žena“. Hudba je moderní, rytmická a věkové kategorii velmi blízká. Stejně tak oblečení pro skladbu je zvolené s ohledem na cvičenky, a to ve fialové a růžové barvě.

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: siluety.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

7. CESTA skladba pro ženy

autorky: Dagmar Honová, Ivana Jiránková

Skladba určená pro ženy a seniorky na střihovou country hudbu je rozdělena do tří částí. V první části jsou volné variace na country tance, ve druhé části je cvičení s šátkem a ve třetí části se využívá šátek s kuličkou, kde se uplatní kuželová technika. Úborem jsou černé kalhoty a červené nebo modré tričko, bílá sportovní obuv. Náčiním je trojcípý šátek s dřevěnou kuličkou.

Cesta, proč právě cesta? Všechny jsme někde na cestě, cestě života. Každá z nás již po této cestě ušla nějaký kus a ještě nějaký kus zbývá. Všechny jsme se někde narodily a všechny se někam rády vracíme. A v neposlední řadě jsme všechny báječné ženské. A od toho se odvíjí i výběr písní pro tuto skladbu. (Veď mě dál, cesto má – Pavel Bobek, Divokej horskej tymián – Pavel Žalman Lohonka, Báječná ženská – Michal Tučný).

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: cesta.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

8. ŽENOBRANÍ skladba pro ženy

autorky: Kateřina Matušínská, Magdalena Matušínská

hudba: Čechomor, L. Mysliveček/Fleret

Sletová skladba „Ženobraní“ je taneční choreografií pro všechny ženy, kterým tanec přináší radost. Je postavená na písních Čechomoru a Fleretu a na tanečních krocích dvanáctiosminového taktu. Proč právě „Ženobraní“? Nehledejme v tom nic hanlivého, ale naopak něco velkého, dobrého a oslavujícího. Tak jako je pro vinaře vinobraní svátkem úrody a sklizně, kdy z velkého množství hroznů vzniká ušlechtilé víno, je pro ženy tato sletová skladba oslavou společného tance, kterým přináší radost nejen sobě, ale všem lidem vnímajícím spojení tanečního pohybu s hudbou.

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: zenobrani.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

9. BORCI skladba pro muže

autoři: Václav Pavelka, František Dosedla, Martin Matura

hudba: Jindřich Vrbenský, Bedřich Smetana, úprava Miroslav Vydlák

Ve skladbě pro dorostence a muže se snoubí tradice naší tělesné kultury s národními motivy a s naší současností. Pecháčkova skladba „Přísaha republice“ z X. všesokolského sletu je průvodním nenásilným motivem skladby. Společným prožitkem založeným na kontinuitě pohybu a hudby chceme v dnešní překotné době spojit v dobré partě muže a dorostence. Skladba je koncipována se zaměřením na hudebně pohybovou současnost s využitím aerobního charakteru kondičního cvičení. Využívá gymnastických a skupinových prvků v souznění s klasickými motivy se záměrem emocionálního prožitku cvičenců i diváků.

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: borci.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

Dodatek k popisu

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autory skladby

10. PRINCEZNA REPUBLIKA skladba pro seniorky a seniory

autorky: Lenka Kocmichová, Blanka Kocmichová

hudba: Karel Hašler, úprava Ivan Zelenka

Skladba je určena pro muže a ženy – seniory. Na hudbu a písně Karla Hašlera v úpravě Ivana Zelinky cvičenci důstojně vzdají poctu naší republice. Tradiční oblečení „věrné gardy“ podpoří tradici Sokola a význam výročí 100 let vzniku republiky.

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: kocmichova@sokol.eu

VIDEO pracovního předvedení skladby

Rozhovor s autorkami skladby

11. SPOLU společná česko-slovenská skladba pro ženy a muže

Autorky: Emílie Fialová, Darina Kučerová, Jitka Hejtmánková (SúS), Jana Kosařová, Zdena Šafářová (ČOS)

Hudba: Jaromír Vejvoda, Karel Černoch, No Name a Chinaski, skupina Elán

Vedoucí skladby: Anna Jurčíčková,

Metodik: Lída Ryšavá

V roce 1918 vznikla Československá obec sokolská. Dnes po 100 letech, kdy existují dvě samostatné republiky, se setkávají sokolové při společné myšlence a ve společné skladbě. „Stretnutie a rozchody” je ústřední myšlenkou této česko-slovenské skladby. Autorky se tuto myšlenku snaží vyjádřit pomocí pohybové a prostorové choreografie za vydatné podpory emotivního hudebního doprovodu.

Skladba je určena pro ženy a muže a předpokládáme, že se z této skladby bude vycházet pro společnou reprezentaci Sokola na Světové gymnaestrádě v Dornbirnu.

Základní celek je 18 cvičenců v tzv. malém čtverci (6x 6 značek). 4 základní čtverce vytvářejí velký čtverec – 72 cvičenců. Skladba je připravena pro 780 cvičenců. Uvítáme koedukované dvojice , ale je možno se hlásit i samostatně – muž, žena.

Rádi bychom získali muže mladšího a středního věku, kteří zvládají polkový krok, kvalitní prostná cvičení bez náčiní, základní gymnastické cviky (stoj na rukou, klik, kotoul letmo) a jsou schopni vytvářet složitější gymnastické stavby. Věříme, že tento počet mužů najdeme a že budou moci vystupovat i ve skladbě „Borci” opravdu jako borci.

Ženy ve cvičení uplatní polku, aerobik a ladnost pohybů ženského charakteru. V prvním oddíle vtančí cvičenci na plochu polkou Jaromíra Vejvody Škoda lásky. V tomto rytmu budou tvořit i brány, kruhy a další tvary za zpěvu Karla Gotta a Marcely Holanové.

Ve druhé části, kde se všichni cvičenci rozběhnou na značky, využijí ve společném cvičení ženy i muži prvky dynamického cvičení a aerobiku na hudbu skladby Karla Černocha Zrcadlo. Prostorová choreografie využije postavení na značkách, postavení v těsných čtvercích, pohyb do všech stran i kánony.

Netradičně pojatá třetí část skladby působí pohybově i hudebně velmi lyricky. Dvojjazyčný text se podřizuje písni „Na, na, ná” (No name a Chinaski). V této části uplatní muži gymnastické cvičení v samostatném prostoru po stranách hřiště. Jejich cvičení i stavby budou dokreslovat velmi zajímavou prostorovou choreografii žen, kterou podpoří překvapivě řešené cvičební úbory v národních barvách.

Vyvrcholením skladby bude společně vytvořený obrazec v národních barvách. Slova Miroslava Tyrše a L’udo Kováče jenom dokreslí společnou myšlenku a celý námět skladby. Cvičební úbory modré tričko a modré ¾ leginy (kalhoty) v začátku skladby budou ve třetím oddíle u žen oživeny „rukávci” ve třech národních barvách.

Odchod z plochy za doprovodu skupiny Elán „Si kočka” bude radostný a jistě bude podpořen potleskem diváků.

KONTAKT pro informace o skladbě, nácviku apod.: spolu.sokol@seznam.cz

POPIS skladby

Rozhovor s autorkami skladby

TOP
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/slet.sokol.eu/www/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204