V infocentru v Tyršově domě už se vystřídali návštěvníci ze tří kontinentů

Návštěvníci ze tří kontinentů se už se vystřídali ve sletovém infocentru v Tyršově domě. Je otevřeno od pondělí 25. června a najdete v něm do 6. července vše podstatné o sletu a jeho kulturních, sportovních i společenských akcích. Od pondělí 2. 7. mu přibude i “bratříček” na stadionu v Edenu.

Podrobný program sletu, mapy Prahy, sletové přílohy Deníku, publikace o Tyršově domě, časopis Sokol a další materiály – to vše naleznete v infocentru v Tyršově domě. Můžete si zde také vzít na památku jeden z originálních sletových plakátů ze studia Aleše Najbrta. Navštívit ho můžete od zítřka mezi 8. a 20. hodinou (dnes jen do 18:00). Od pondělí bude účastníkům i divákům sletu k dispozici i informační středisko ve sletové Eden Aréně. To bude do 6. července otevřeno denně mezi 10. a 18. hodinou.

Zatím byl zájem veřejnosti spíše nárazový, dnes už to ale začíná být pořádný nápor,“ říká vedoucí centra Štěpán Kadlec. „Slet ještě nezačal, a skladba návštěvníků už je poměrně pestrá – měli jsme tu Kanaďany, Australany i Brazilce,“ dodává.

Vzhledem k zájmu médií o slet plní infocentrum ještě jednu důležitou úlohu – novináři zde vyzvedávají své akreditace pro vstup na sletové akce.

Je ale třeba mít na paměti jednu důležitou věc – lístky na hromadná cvičení 5. a 6. července v infocentru nekoupíte, pro jejich získání je potřeba navštívit stránky Tickeportal nebo vybrané kamenné obchody.

Co se týká informací, jsou ale pracovníci centra připraveni dokonale a těší se na vás! „Nejvíc dotazů zatím bylo na to, jak koupit lístky, na detaily programu a na to, jak se nejlépe dostat po Praze na vybraná místa. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny ostatní otázky návštěvníků,“ dodává Štěpán Kadlec.

Přijďte se přesvědčit sami!

Videopohlednice 1

Videopohlednice 2